środa, 5 grudnia 2018

Prezenty pod choinkę - garść pomysłów
Stoję od paru tygodni przed wyborem, co komu kupić pod choinkę. Muszę wam powiedzieć, że nie jest to łatwe zadanie, ale chciałabym podzielić się z wami tym, co znalazłam. Niektóre z tych rzeczy sama wykorzystam, inne tylko podrzucam, bo są to według mnie dobre pomysły. Może was trochę zainspiruję.

1. Biżuteria
Idealny prezent dla mamy, babci czy przyjaciółki. Srebrna, pozłacana, czy w wersji na bogato – złota, to zależy tylko od waszego budżetu i gustu osoby, którą chcecie obdarować. U mnie zdecydowanie bardziej sprawdza się srebro, bo mało kto lubi u mnie złoty kolor biżuterii. Ja sama uwielbiam srebro.

2. Kubek ze zdjęciem
Ten prezent wydaje mi się szczególnie fajny – jest spersonalizowany. Jest teraz wiele możliwości, żeby spersonalizować różne rzeczy, nie tylko kubki. Można zamówić poduszkę ze zdjęciem, podkładkę pod mysz, breloczek a widziałam nawet taki zegar. Można również standardowo podarować ramkę ze zdjęciem w środku. Ja najchętniej obdarowałabym w ten sposób dziadków.

3. Bilety
Do teatru, na koncert czy wejściówki do SPA. Dla pary, lub dla jednej osoby. Myślę, że bilety do teatru to naprawdę miły prezent dla rodziców. To jeden z tych prezentów, z którego bym się bardzo ucieszyła.
4. Skarpetki

Wiem, że oklepane. Ale uwielbiam je kupować dla kogoś, dostawać i nimi obdarowywać (jestem tym typem osoby, która daje skarpetki na każdą możliwą okazję). W sklepach jest tyle różnych fantastycznych wzorów, że można dostać kota do głowy. Sami popatrzcie jakie cudaczne, są po prostu świetne!

5. Perfumy
Myślę że to klasyczny prezent, który cieszy. Trzeba tylko uważać, żeby trafić w zapach, który spodoba się tej drugiej osobie, ale jeśli ta osoba jest nam bliska, to mniej więcej wiemy przecież, jakie zapachy jej się podobają. A jeśli nie, to zawsze można dyskretnie podpytać. 

6. Książka
Jeśli o książki chodzi, to dopiero mamy wielkie pole do popisu. Jeśli wiemy, jaką literaturę lubi osoba, którą obdarowujemy to udany prezent gotowy. Zawsze można również poeksperymentować z różnymi nowymi pozycjami, które aż cieszą oczy okładką. Sama ostatnio zabłądziłam w empiku i właśnie przeglądałam kilka "ładnych" książek. Oczywiście nie każda jest warta uwagi, ale jest kilka, na których dłużej zawiesiłam oko.

Tyle z moich pomysłów na świąteczne prezenty. Czy ucieszylibyście się z któregoś z nich? A może jest coś, co dodalibyście do tej listy? Napiszcie koniecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz